info@gokgrup.com

0 212 698 97 78

ADRES

Halkalı Cd. No:162, Sefaköy, Küçükçekmece - İstanbul

Faaliyet Alanları

GÖK GRUP

GRUP ŞİRKETLERİ

YÜK VAGONU İMALATI

TCDD Genel Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu genel ve özel talimatlar çerçevesinde, TÜE, UIC kriterlerine göre yolcu ve yük vagonları bakımı, onarımı ve yeni vagon üretimi yapmaktadır. Yolcu Vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sefaköy’de, yük vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sivas Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir.

YOLCU & YÜK VAGONU AKSESUAR ÜRETİMİ

Yolcu vagonlarına firmamız tarafından her türlü vagon tipi için vasistas pencere, havalandırma kanalı ve raf imalatları yapılmaktadır. Ayrıca DMU tip vagonların DM ve M araçları için aksesuar, yolcu bölmesi camları ve hava kanalları imalatları yapılmaktadır.

MAĞAZA İÇ RAF SİSTEMLERİ

Raf sistemleri alanında 20 yılı aşkın tecrübemiz ve farklı ürünlerle alternatif çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.Farklı sektörlerin farklı amaçlarına yönelik raf sistemlerini, pratik ve çok amaçlı olarak geliştirerek üretyirouz.

MOBİLYA ÜRETİMİ

Bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek kalite, güven ve zamanında tam hizmet politikasını misyon edinen firmamız İkitelli OSB ‘de toplam 5000 metre kare kapalı alanda 50 kişilik kadromuz ile sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz.