Germany —
785 15h Street, Office 478
Berlin, De 81566

Get fresh updates.
Just subscribe
AncoraThemes © {{Y}}. All Rights Reserved.

Önemli Duyuru: Marka Aydınlatması

Değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız,

Gök Grup olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerde kalite ve güvenin öncüsü olmayı sürdürüyoruz. Bu vesileyle, firmamız ile “GÖK GRUP DEPOLAMA REKLAM ÇAĞRI MERKEZİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ” arasında herhangi bir ticari ilişki, ortaklık veya bağlantı bulunmadığını önemle belirtmek isteriz.

Son zamanlarda, isim benzerliği sebebiyle yaşanan karışıklıkların önüne geçmek amacıyla bu duyuruyu yapma gereği duymaktayız. Firmamız, Gök Grup, ve “GÖK GRUP DEPOLAMA REKLAM ÇAĞRI MERKEZİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ” arasında, isim benzerliğinden öte bir ilişki olmadığını vurgulamak isteriz.

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın, işlemlerinde herhangi bir karışıklığa mahal vermemek adına bu bilgilendirmeyi dikkate almalarını rica ederiz. Her zaman olduğu gibi, siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Anlayışınız ve devam eden destekleriniz için teşekkür eder, her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla, Gök Grup